3x Emailová konzultace s psychologem

Informace o balíčku:

Balíček obsahuje tři odpovědi psychologa, které vám budou zaslány emailem. První dotaz vepisujete přímo v objednávce, nebojte se co nejvíce rozepsat. Na všechny 3 konzultace vám bude odpovídat stejný psycholog.

Emailová konzultace může být přínosná všem, kteří řeší nějaký problém a je pro ně lepší se ze všeho vypsat. Ať už jde o jedince, kteří nejsou z nějakého důvodu mobilní, tedy nemůžou fyzicky dojíždět do kamenné psychologické poradny, nebo se obávají z reakcí okolí. Často jsou to také lidé, jenž bojují s nedostatkem času a nezvládají navštívit psychologa v průběhu ordinačních hodin. A v neposlední řadě může být emailová konzultace také podpůrnou formou terapie, např. pro doplnění informací apod.

Jak objednat konzultaci:

  1. Klikněte na „Objednat konzultaci“
  2. Zvolte balíček 3x emailová konzultace s psychologem a klikněte na „Pokračovat“
  3. V sekci E-mail vyplňte Vaši emailovou adresu, na kterou vám psycholog zašle odpověď
  4. Do pole „Vaše zpráva“ napište co nejvíce o problému, který chcete řešit* a klikněte na „Závěr objednávky“
  5. Vyberte způsob platby
  6. Pokud vlastníte slevový kupon nebo dárkový poukaz, vepište jeho kód v sekci „Kupony a dárkové poukazy“
  7. Vyplňte registraci v případě první objednávky konzultace na mojra.cz, nebo se přihlaste ke svému účtu.
  8. Zaškrtněte souhlas s obchodními podmínkami, se zpracováním osobních údajů a pole „Nejsem robot“
  9. Klikněte na „Dokončit objednávku“**

Psycholog vám odpoví nejpozději do 24 hodin od chvíle, kdy náš systém zaregistruje příchozí platbu za vámi zvolenou konzultaci. Odpověď obdržíte vždy PO-PÁ 8-16 hod.***


*Toto pole slouží k popsání vašeho problémů, na který vám má ve svém emailu odpovědět náš psycholog. NEBOJTE SE ROZEPSAT. Počet znaků ve zprávě není omezen. Myslete na to, že čím více informací psychologovi sdělíte (váš věk, jak dlouho se s problémem potýkáte, co cítíte, jak vás omezuje apod.), tím lépe bude moci psycholog na vše reagovat.

**Pokud jste zvolili platbu kartou, budete přesměrování na platební bránu, kde můžete platbu uskutečnit. Při platbě bankovním převodem vám platební informace zašleme emailem.

***Pokud odpověď v dané lhůtě neobdržíte, zkontrolujte si prosím složku s nevyžádanou poštou (SPAM). Jestliže ani zde odpověď nenajdete, kontaktujte nás a my vše prověříme.


NÁZORY KLIENTŮ

Začněte měnit Váš život k lepšímu ještě dnes!    Rezervujte si volný termín nyní